سومین روز از
"بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی"

پخش ویدیو

"بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی"

در سومین روز از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی نساجی تهران، جمعی از دانشجویان رشته مهندسی نساجی دانشگاه امیرکبیر با هماهنگی قبلی، مهمان غرفه مهتاتوس بوده و از تجربیات ۴۴ ساله رییس انجمن نساجی خراسان رضوی بهره مند شدند. در این دیدار، آقای رخصت، معمار گروه صنایع نساجی مهتاتوس، ضمن تاکید بر اهمیت صنعت استراتژیک نساجی، ورود جوانان نخبه به این صنعت و فراگیری دانش نساجی را به صورت آکادمیک، نوید دهنده آینده ای روشن دانست و افزود: اگر شما دانشجویان عزیز این رشته، با دقت نظر و توجه کامل، به فراگیری این دانش مشغول شده و در کنار آن، از تجربه موجود نیز استفاده نمایید، قطعا آینده این صنعت متحول شده و نه تنها با واردات رسمی و غیررسمی پوشاک مواجه نخواهیم شد، بلکه خواهیم توانست بازار بزرگ منطقه ای را هدف قرار داده و پوشاک فاخر ایرانی را به نقاط مختلف دنیا صادر نماییم. در این بازدید، مشکلات ناشی از نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات و عدم همکاری موثر برخی سازمانهای دولتی برای تحقق سریعتر توسعه های پیش رو، به عنوان مهمترین مشکلات مهتا توس، به اطلاع آقایان دکتر اکبری تالارپشتی و دکتر پورابراهیمی رسید.

"بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی"

رؤسای کمیسیون های «صنایع و معادن» و «اقتصادی» مجلس شورای اسلامی در سومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نساجی تهران، با حضور در غرفه گروه صنایع نساجی مهتاتوس، ضمن آشنایی بیشتر با محصولات و توان تولیدی این شرکت، کیفیت محصولات مهتاتوس را قابل رقابت با نمونه‌های مشابه خارجی ارزیابی نموده و از تصمیمات این گروه در راستای توسعه کمی و کیفی محصولات، اطلاع یافتند.
در این بازدید، مشکلات ناشی از نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات و عدم همکاری موثر برخی سازمانهای دولتی برای تحقق سریعتر توسعه های پیش رو، به عنوان مهمترین مشکلات مهتا توس، به اطلاع آقایان دکتر اکبری تالارپشتی و دکتر پورابراهیمی رسید.

پخش ویدیو

پذیرای شما هستیم در
"بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی"
روز اول 23 مهرماه

منتظر حضور گرم شما هستیم!

شما به بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی دعوت شده اید.

23 الی 26 مهرماه 1402 در نمایشگاه بین المللی تهران میزبان شما عزیزان خواهیم بود.

پخش ویدیو